To musíte skusit!

5. prosince 2008 v 21:39
Meditace
Někteří simíci mohou meditovat-klikněte na ně, a jestli je to zrovna VYVOLENÝ, dejte příkaz MEDITOVAT. Sim si sedne na zem a začne dělat UmfUmfUfUfUmf atd. Nechte ho tak, a nemějte strach, že by měl třeba hlad, protože potřeby mu nebudou klesat ani stoupat. Po nějaké (zpravidla velmi dlouhé) době se udělá fialovo modrý záblesk a Váš simík se vznese do výše! Když mu zadáte, aby přestal, zase se snese a příště mu levitace půjde mnohem lépe, a vznese se po kratší době a výš!

Genetický zázrak

Jestli chcete udělat rodinu, ve které platí zákony genetiky, vytvořte nejdříve pár (např.: sim Pavel má černé vlasy a je běloch, simka Pavla je černoška a blondýna) a potom zadejte vytvořit dítě. Objeví se vám jakýsi zkrácený rodokmen-jen rodiče a dítě-zadejte věk potomka, a jestli má být hubený či tlustý a pak už vybírejte jen líčidla a oblečení. Dítě podědí po každém rodiči něco (teenagerka Pavlína je běloška s černými vlasy), a vy se s tím nebudete muset otravovat.

Adopce
Vzala vám sociálka dítě? Pak je reálná šance, že jej získáte zpět pomocí podvodné adopce. Všechny odebrané děti se hromadí v pomyslném dětském domově, dokud si je někdo nevezme. Je důležité, aby vám dítě odebrali jako jediným, tedy aby bylo v domově samo. Když vy sami do Adopčního centra zavoláte, dítě vám nesvěří, musíte si tedy pomoct podvodem. Seznamte se s nějakým cizím simíkem a přemluvte ho, ať se k vám nastěhuje. Každý simík adoptuje-pokud není ženatý/á či vdaný/á-sám za sebe, tudíž jemu asi vaše dítě svěří... Pak ho stačí vyhodit z domu a dítko si nechat. Ty virtuální podvody jsou fakt hračka!

Bazén

Existuje spousta triků s bazénem, uvedu tedy ty nejznámější a nejzajímavější.
Když má simík hodně "naplaváno" skáče do bazénu jinak, než když vodu nikdy neviděl. Simáci obvykle natrénují skoky v tomto pořadí: placák, bomba, šipka, salto. Simík taky může plavat na zádech. Klikněte na něj, když je v bazénu a zadejte PLAVAT NA ZÁDECH. Sim se položí na hladinu a nádherně se vlní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katy-Kate Katy-Kate | Web | 5. prosince 2008 v 21:41 | Reagovat

Ahoj :) jsem v SONB a moc bych potřebovala hlásky...jestli taky potřebuješ někde hlásnout napiš mi na bloG ! =)

http://t3reza.blog.cz/0812/2-kolo-sonb

http://zviratkooo-m.blog.cz/0812/sonb-2-kolo

Jsem tam jako Katy-Kate...moc děQuju za hlásky...a promiň za menší reklamu...pp

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama